banner1322
x

TÜGİAD ANKARA’DA BAŞKAN GENE ZAFER YILDIRIM

TÜGİAD Ankara’nın 11. Dönem Olağan Genel Kurulu yapıldı ve Zafer Yıldırım güven tazeledi.

TÜGİAD ANKARA’DA BAŞKAN GENE ZAFER YILDIRIM
Robot Zirvesi

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurulu maske ve sosyal mesafe tedbirleri ile Sheraton Otel’de yapıldı. TÜGİAD Ankara 10’uncu Dönem Başkanı olan ve tek aday olarak seçimlere giren Zafer Yıldırım, güven tazeleyerek yeni dönemde de Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

İş dünyasını ve sivil toplum kuruluşlarını buluşturan toplantıya TÜGİAD Ankara Yönetim Kurulu ve üyelerinin yanı sıra Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel, TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılım yaptı.

35 senedir faaliyetlerini devam ettiren, ülke çapında 800’den fazla üyesi olan, 60’ı aşkın sektörü temsil eden ve Türkiye’deki ilk ulusal ve tek uluslararası genç iş insanları derneği olan TÜGİAD’ın Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım konuşmasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. Gerek genel merkez olarak, gerekse şube başkanları olarak kadın üye sayısını arttırmak için yürütülen yoğun çalışmalarını anlatan Yıldırım ‘’TÜGİAD Genel Başkanımız Nilüfer Çevikel’in de desteğiyle yeni dönemde kadın üye sayımızı artırmak için gayret göstermeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

2018 tarihinden itibaren yönetim kurulu üyelerinin istek, çalışma ve destekleri ile adından bahsettiren bir TÜGİAD Ankara yaratmak için büyük bir uğraş verdiklerini dile getiren Yıldırım şöyle devam etti:
‘’Bu süreçte, üyelerimiz ile olan irtibatlarımızı en üst seviyeye çekmenin ve üye networklerini geliştirmenin yanı sıra, şubemizin zaman içerisinde gelenekselleştireceğine inandığım kimi büyük projeleri de hayata geçirdik. TÜGİAD Ankara Ticari Etkileşim Fuarı (TATEF) adını verdiğimiz etkinliğimiz ile Ankara’daki çeşitli sektörleri bir araya getirme fırsatı yakaladık. ‘Fikrinle İz Bırak’ isimli yarışmamız vesilesiyle Atılım Üniversitesi’nin de ortaklığı ile gelişen teknolojilere iş insanları olarak kayıtsız kalmadık ve kabiliyet sahibi arkadaşlarımızı ödüllendirdik. Pandemi döneminde gerçekleştirdiğimiz maddi ve ayni yardımlarla süreçte biz de elimizi taşın altına koyduk. Şubemizin bugüne kadar gerçekleştirdiği ve devamında fayda gördüğümüz tüm etkinlikleri de çok daha sıklıkla gerçekleştirmek için özen gösterdik. Bundan sonra da azimle çalışmaya, üretmeye ve Ankaramızı kalkındırmaya devam edeceğiz’’
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını