TRPHARM’DA ÖNEMLİ ATAMA

Sağlığı inovatif çözümlerle buluşturma misyonuyla çalışmalarını sürdüren TRPharm’da Pazarlama Direktörlüğü görevine Nazlıcan Işıtman atandı.

TRPHARM’DA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

Küresel ve yenilikçi bir ilaç firması olma gayesi ile faaliyette bulunan TRPharm’da önemli üst düzey bir atama yaşandı. Nazlıcan Işıtman, 1 Kasım 2021 tarihi itibarıyla TRPharm Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi. Işıtman, alanındaki engin deneyimi ile TRPharm’ın faaliyette bulunacağı 30 ülkenin marka ve kurumsal pazarlama yöneticiliğini üstlenmenin yanı sıra İcra Kurulu’nun da daimi üyesi olarak görev yapacak.

Nazlıcan Işıtman, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş yaşamına 2002 senesinde Sanofi İlaçları’nda Onkoloji Ürün Uzmanı olarak adım atan Işıtman, 19 senelik  kariyeri boyunca farklı tedavi alanlarında ürün müdürü, pazarlama müdürü, satış ve pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 

Yeni görevinden ötürü heyecan duyduğunu söyleyen Işıtman, “TRPharm, kritik hastalıklarda inovatif çözümleri paydaşlarıyla buluşturmada önemli bir misyon üstleniyor. Ben de bu misyonun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Ülkemizin sağlık alanındaki öncü ve yenilikçi şirketi TRPharm ekibi ile birlikte başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını