banner1322
x

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal’ın iş gündemi…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Demirören Medya ile İstexpo Fuarcılığın ortaklıkları ile yurt dışında düzenlenecek gayrimenkul fuarlarına Duru Betepe projesiyle katılacaklarını belirten Erdal, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal’ın iş gündemi…
Enerji Zirvesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Demirören Medya ile İstexpo Fuarcılığın ortaklıkları ile Evim Türkiye Fuar’ı düzenlenecek. Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün öncülerinin buluşacağı bu fuarda Duru Beytepe Projesi de yerini alacak. İlki Almanya’nın Essen şehrinde gerçekleşecek olan fuar, 8-10 Şubat arasında Messe Essen Fuar Merkezi’nde olacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, Geride bırakılan 2018’de özellikle yurt dışından gelen pek çok ziyaretçiyi ağırladıklarını belirtti. Gayrimenkul sektöründe yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen projelerinin 2018’de çok güzel dönüşler aldığını belirten Erdal, şimdi ise Düsseldorf’da gerçekleşecek olan fuar başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayanlarla bir araya geleceklerini söyledi. Erdal son olarak, Evim Türkiye Fuarı’nın, Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler ile projeleri yakından incelemek isteyen yatırımcılar için büyük fırsat olduğuna dikkat çekti.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:25
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını