banner573
x

TOGG'un Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yöneticisi Talin Yıldız oldu

TOGG, otomotiv sektörünün tecrübeli ismi Talin YILDIZ’ı CMO (Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yönetici) olarak ekibine dahil etti.

TOGG'un Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yöneticisi Talin Yıldız oldu
Dergi

Yirmi seneyi aşkın global tecrübesi, Türkiye ve Avrupa’daki pazarlama faaliyetlerinde aldığı önemli sorumluluklarla tanınan Yıldız, 1 Nisan itibarıyla TOGG’daki satış ve pazarlama alanlarına liderlik edecek.

Ürün yönetimi, ürün planlama, fiyatlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişimi gibi alanlardan da sorumlu olacak olan Talin Yıldız, müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırmaları ve analizi ile müşteri bilgi yönetiminin de başındaki kişi olacak.

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde bitiren Talin Yıldız, yüksek lisans eğitimini ise Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Sorbonne Üniversitesi’nde tamamladı. Son olarak Paris’te Renault Global Pazarlama Direktörü olarak çalışan Yıldız; müşteri ihtiyaçlarını anlama ve analiz etmeye yönelik kullandığı yapay zeka ve iş zekası araçlarıyla gerçekleştirdiği başarılarla yurtiçi ve yurt dışında adından söz ettirdi.

Global tecrübesi olan bir ekip ve çevik bir organizasyon ile çalışmalarını sürdüren TOGG’a katılan Yıldız’ın tecrübelerinde, çevik liderlik anlayışı ile kurup yönettiği başarılı ekipler ve belirsizlik yönetimi karşısında gösterdiği başarılar dikkat çekmekte.

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Markaküpü

Dergiler
Partnerler