banner1322
x

TOBB'da Yavuz Eroğlu tekrardan başkan seçildi

Türkiye’de mesleki üst kuruluşların temsilcisi olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB), 2016 senesinden beri hizmet sunan TOBB Türkiye Plastik Kauçuk Kompozit Sektör Meclisi’i Başkanlık Divanı seçimi gerçekleştirildi. Divan seçiminde tek aday olan Yavuz Eroğlu, oybirliğiyle tekrardan başkanlığa seçildi.

TOBB'da Yavuz Eroğlu tekrardan başkan seçildi
Endüstrideara

Türkiye Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sektör Meclisi Başkanlık Divanı seçiminden birlik mesajı geldi. Divan seçimine tek aday şeklinde giren Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, ikinci defa Türkiye Plastik Kauçuk Kompozit Sektör Meclisi Başkanlığı’na seçildi. Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özer ise Başkan Yardımcısı olarak belirlendi.

TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, yaptığı açılış konuşması sırasında Türkiye Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sanayi Meclisi’nin yapmış olduğu çalışmaları ve faaliyetleri anlattı. Bir önceki dönemde Meclis adına önemli çalışmalar gerçekleştirilen Başkan Yavuz Eroğlu’na etkin ve sonuç alan çalışmaları için teşekkürlerini sundu


 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını