banner1322
x

Teknoloji devine yeni müdür

Kurulduğu 1939 yılından beri teknoloji üreten ve sektörünün öncülerinden olan HP’nin Türkiye biriminde üst düzey atama gerçekleşti.

Teknoloji devine yeni müdür
Robot Zirvesi

“Hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler üretiyoruz.”sloganıyla yoluna devam eden ve 1 Ocak 1939 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde Hewlett Packard tarafından hayata geçirilen HP markasının Türkiye biriminde üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre HP Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Emre Alaman olarak belirlendi. HP EMEA Geniş Formatlı Yazıcılar Genel Müdürü pozisyonuna atanan Filiz Akdede'nin yerine geçen Alaman, HP’nin bundan sonra Türkiye’deki tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak.

EMRE ALAMAN KİMDİR?

Emre Alaman, Boğaziçi Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Daha sonra Sobey School of Business'da MBA eğitimini başarıyla tamamlayan Alaman, HP Türkiye ailesine 2005 yılında katılmıştır. HP Türkiye’deki 13 yıllık kariyeri boyunca birçok farklı üst düzey pozisyonda görev alan Alaman, Mart 2019 itibariyle markanın yeni Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 09:21
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını