banner1322
x

TECHASAY’A ÜST DÜZEY ATAMA

2003 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında hizmet veren techasaY’da üst düzey atama gerçekleşti. Ayşegül Topoğlu bundan böyle İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. 

TECHASAY’A ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

Enerji, saha destek, çağrı merkezi, dış kaynak, danışmanlık, yönetilen hizmetler ve profesyonel servisler alanında hizmet sağlayan techasaY yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Ayşegül Topoğlu bundan böyle Gelirden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun olan Topoğlu, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA’ini tamamladı. Kariyeri boyunca İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü, Genel Müdür ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı gibi görevler üstlenen Topoğlu, iş yaşamına techasaY’ın Gelirden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak devam edecek.

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERLE GELECEĞE GÜÇLÜ ADIMLAR

Yeni göreviyle ilgili açıklama gerçekleştiren Ayşegül Topoğlu, “19 yıldır alanında uzman ekipleriyle kurumsal şirketlerin stratejik çözüm ortağı olan techasaY, fayda odaklı, inovatif çözümleriyle sektör bağımsız tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor. Katma değer katan, yenilikçi bakış açımızla yurt içinde ve dışında daha fazla şirkete dokunmayı, stratejik sistem entegratörü olarak hizmet verdiğimiz alanlarda fikri liderliğimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2022, 13:41
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını