TECH DATA TÜRKİYE’YE YENİ SATIŞ DİREKTÖRÜ

Yaklaşık 25 yıllık profesyonel iş yaşamında yerel ve uluslararası bilişim şirketlerinin yönetim kadrolarında yer alan Cemil Şetvan, Tech Data A TD SYNNEX Company Türkiye’de veri merkezi, ağ ve güvenlik, bulut bilişim ürün portföyünden sorumlu satış direktörü olarak atandı.

TECH DATA TÜRKİYE’YE YENİ SATIŞ DİREKTÖRÜ
Robot Zirvesi

Yeni markaların portföyüne katılmasıyla iş hacmi giderek büyüyen Tech Data A TD SYNNEX Company Türkiye’de satış direktörlüğü görevine Cemil Şetvan getirildi. Yaklaşık 25 senelik profesyonel iş yaşamında yerel ve uluslararası bilişim şirketlerinin yönetim kadrolarında yer bulan Şetvan, yeni görevinde şirketin veri merkezi, ağ ve güvenlik, bulut bilişim ürün portföyünden sorumlu olacak. 
İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünü bitiren ve Kadir Has Üniversitesi MBA programını tamamlayan Şetvan, bilişim sektöründeki kariyerine Hewlett Packard teknik satış uzmanı olarak adım attı. 2017 senesinde Tech Data Türkiye’ye katılan Şetvan, satış direktörlüğü görevine getirilmeden önce, şirket bünyesinde VMware, HP, HPE, Veeam, Dell Technologies ve Software AG satış müdürlüğü görevlerini icra ediyordu. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını