banner1322
x

TAT GIDA’NIN YENİ GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Türkiye’nin alanında lider firmalarından olan Tat, perakende sektörünün tecrübeli ismi Evren Albaş’ı bünyesine kattı. Tat Gıda Sanayi A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görevlendirilen Evren Albaş Ağustos 2021 itibariyle görevine başladı.

TAT GIDA’NIN YENİ GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU
Enerji Zirvesi

Gıda sektöründe 50 seneden fazladır faaliyet gösteren Türkiye’nin pazar lideri markası Tat Gıda’nın Genel Müdürlük pozisyonuna perakende sektörünün deneyimli ismi Evren Albaş atandı.

Her gün girdiği yüzbinlerce mutfağa sağlıklı, lezzetli ve güvenilir ürünler sunmak amacıyla çalışan Tat Gıda’nın yeni Genel Müdürü olan Evren Albaş, 16 Ağustos 2021 itibariyle görevine başladı.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitiren Albaş, yüksek lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. 1993-1995 seneleri arasında Araştırma Mühendisi olarak T.E.E A.Ş’de iş yaşamına adım atan Albaş, 1995-1999 seneleri arasında Arçelik’te Ar&Ge Mühendisi olarak görev yaptı 1999-2003 seneleri arasında Artesis A.Ş’ye transfer olan Evren Albaş, Ar&Ge Uzmanı olarak görev aldı. 2003 senesinde Arçelik’e geçerek Satınalma Uzmanı görevini icra eden Albaş, sırasıyla Satınalma Yöneticisi, Satınalma Grup Yöneticisi, Temin Ürün Direktörü olarak görevlerinde yer aldı.  

Arçelik’te çeşitli pozisyonlarda başarılı işlere damgasını vuran Evren Albaş, son olarak Arçelik’te Sahra Altı Afrika Bölge Direktörü ve Güney Afrika’nın lider beyaz eşya markası Defy Ltd.’nin Genel Müdürü olarak Güney Afrika Cumhuriyeti’nde çalışmaktaydı. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını