banner1322
x

TAT GIDA'YA YENİ GENEL MÜDÜR

Tat Gıda Sanayi A.Ş., Genel Müdürlük pozisyonuna Oğuz Aldemir'in atandığını ve Aldemir'in Eylül 2020 itibariyle görevine başladığı bildirildi.

TAT GIDA'YA YENİ GENEL MÜDÜR
Robot Zirvesi

CEM KARATAY - Domates ürünleri, salça, ketçap ve konserve denince ilk akla gelen, Türkiye’nin pazar lideri markası Tat, hızlı tüketim ve perakende sektörlerinin deneyimli ismi Oğuz Aldemir’i bünyesine kattı.

Üst düzey organizasyon yapısını güçlendirmek üzere yeni atılımlarda bulunan Tat Gıda Sanayi A.Ş., 1 Eylül 2020 itibarıyla Genel Müdürlük pozisyonuna Oğuz Aldemir’in atandığını duyurdu. 

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde İşletme eğitimi gördükten sonra P&G, Coca-Cola, Mey İçki’de çeşitli pozisyonlarda görev alan Aldemir, son olarak Yıldız Holding’de Grup Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyelikleri sorumluluğu üstlenmişti.

Gıda sektöründe 50 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin pazar lideri markası Tat Gıda, markaları Tat ve Sek ile her gün girdiği yüzbinlerce mutfağa sağlıklı, lezzetli ve güvenilir ürünler sunmak için çalışıyor.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 10:12
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını