banner1322
x

Tamoniki.com CEO’su Elif Aksoy Yenidünya’nın iş gündemi…

Yenidünya, sigorta fiyat karşılaştırma sitesi olarak açılan tamoniki.com hakkında açıklama yaptı.

Tamoniki.com CEO’su Elif Aksoy Yenidünya’nın iş gündemi…
Endüstrideara

İngiltere merkezli Admiral Group bünyesinde kasko ve trafik sigortası yaptırmak isteyenlere kolaylık sağlamak üzere, sigorta fiyatlarını karşılaştıracak olan tamoniki.com sitesi açıldı. Sloganı “Hemen karşılaştır, işini kolaylaştır.” olan site, anlaşmalı olduğu sigorta şirketleriyle kullanıcılarını güvenli ve hızlı bir şekilde bir araya getiriyor.

Satış operasyonunu sigorta yetkililerine bırakan bir iş modeliyle sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan site, ilk aşama olarak, aracına trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyen kişilere özel fiyatlar sunacak. Sitenin yakın dönem hedefinde sigorta alanındaki ürün gamını geliştirerek faaliyet alanını genişletmek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tamoniki.com CEO’su Elif Aksoy Yenidünya “Birçok farklı alanda dijitalleşmenin öncüsü olan İngiltere merkezli Admiral Group’ta faaliyet gösteren Tamoniki.com olarak, sigortacılık sektörünün dijitalleşmesi sürecine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.” dedi. Trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyen müşterilerine hızlı, şeffaf ve kişiye özel teklifler sunmaya başladıklarını belirten Yenidünya, tüm sigorta şirketlerine eşit mesafedeki duruşlarıyla tüketiciye seçme hakkı sağlayarak işlerini kolaylaştırdıklarını belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 13:55
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını