TAHRİK TEKNOLOJİSİ DERNEĞİ'NE YENİ BAŞKAN

VDMA Tahrik Teknolojisi Derneği üyesi olan şirketler, Frankfurt'ta yapılan olağan genel kurul toplantılarında Neugart'ın genel müdürü olan Bernd Neugart'ı yeni yönetim kurulu başkanı olarak belirlediler. Bu onursal görevde, kendisi artık sektördeki 200'ü aşkın şirketin çıkarlarını temsil ediyor.

TAHRİK TEKNOLOJİSİ DERNEĞİ'NE YENİ BAŞKAN
Endüstrideara

Bernd Neugart, tahrik teknolojisinin geleceği ile ilgili "Sürdürülebilirlik ve iklim korumasının en önemli konuları ve geniş dijitalleştirme alanı ile, her zaman yeni uygulama alanlarında gelecek vaat eden ürünler ve teknolojiler için fırsatlar açıldığını" söyledi.

Neugart, "Burada üyelerimiz için profesyonel bir dernek olarak çalışıyoruz ve ağımızı ve hizmet portföyümüzü daha da genişletmek istiyoruz" dedi.

Alman mühendislik federasyonu, tahrik teknolojisi mühendisliği, Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau e.V. (VDMA) dahilinde redüktör elemanları, dişli kutuları, elektrikli sürücü teknolojisi ve lineer teknoloji üreticisi ve dolayısıyla makine ve tesis mühendisliği için en büyük yan sanayiyi temsil etmektedir. Tahrik teknolojisi pazarındaki iş durumu şu anda olumlu bir şekilde gelişiyor: Son zamanlarda ticaret birliği, 2021 yılı için satışlar bazında büyüme tahminini yüzde 12'ye yükseltti.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 17:23
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını