Tab Gıda'da önemli atama!

Dünyanın en büyük restoran zinciri işletmecilerinden birisi olan TFI TAB Gıda Yatırımları’nda gerçekleştirilen üst düzeyde atama ile şirketin CMO koltuğuna Sinan Ünal oturdu.

Tab Gıda'da önemli atama!
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye’de 1994 senesinden bu yana faaliyet gösteren ve bugün dünya çapında 7 markada toplam 2.300’ü aşkın restoranıyla sektör liderliğini elinde bulunduran TFI TAB Gıda Yatırımları’nda üst düzey atama yaşandı. Şirketin CMO (Chief Marketing Officer) koltuğuna Sinan Ünal getirildi. Alanında 15 seneyi aşkın tecrübeye sahip olan Ünal, bilgi ve tecrübesini artık TFI TAB Gıda Yatırımları için kullanacak. 

Total Oil, The Coca-Cola Company gibi global şirketlerde stratejik görevlerde bulunan Ünal, son olarak Coca-Cola Stratejik Müşteriler ve Yerinde Tüketim Kanalı Direktörü olarak çalışıyordu.
Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Ünal, aynı üniversitede Executive MBA programını bitirdi.

TFI TAB Gıda Yatırımları, Türkiye’de yönettiği Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Usta Dönerci, Usta Pideci, Döner Stop markalarının yanı sıra, 2012senesinden bu yana da Çin’deki Burger King ve bu sene itibarıyla Popeyes operasyonlarını başarıyla sürdürüyor.
 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler