Swar Tea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız’ın iş gündemi...

Sütlü çay verebilen çay otomatı ile pazarda olmayan bir kategori yarattıklarını vurgulayan Özcan Yıldız; "IoT tabanlı olarak tasarlanan SwarTea IoT, Akıllı Çay Otomatı; internete bağlanabiliyor, uzaktan yönetilebiliyor, şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebiliyor" dedi.

Swar Tea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız’ın iş gündemi...
Enerji Zirvesi

Türkiye genelinde 2018 yılında 10 bölgede bayilik anlaşması yapacaklarını belirten SwarTea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız; “Dünya markası olan vizyonumuzla bir ilke daha imza attık. Bizim amacımız kısa sürede Türkiye geneline yayılmak ve eş zamanlı olarak başta Avrupa ve Orta Doğu’da bir Türk markası yaratabilmek. Sütlü çay verebilen çay otomatı ile pazarda olmayan bir kategori yarattık. Orta Doğu ve Afrika ülkeleri için 4 distribütörle, Avrupa, ABD ve İngiltere pazarı için 5 distribütörle ön görüşmelere başladık. Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nden büyük ilgi görüyor, yoğun bir görüşme trafiği yürütüyoruz. Avrupa, ABD ve İngiltere görüşmelerine Mart 2018’de başlayacağız” dedi.

Ar-Ge sürecinde “Nesnelerin İnterneti (IoT) kavramını İngilizce çay (Tea) kelimesi ile birleştiren ve IoTea kavramını ortaya atan SwarTea IoT, Microsoft, Cisco ve Intel gibi teknoloji devleriyle yapılan işbirliğinden doğan güçlü bir altyapıya sahip. IoT tabanlı (Nesnelerin İnterneti) olarak tasarlanan SwarTea IoT, Akıllı Çay Otomatı; internete bağlanabiliyor, uzaktan yönetilebiliyor, şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 18:22
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını