Steel Balls / Cesa Makina YKB Saim Kahraman’ın iş gündemi...

Çelik bilyaların üretimini kaliteden ödün vermeden güven içerisinde sürdürmenin en büyük amaçları olduğunu ifade eden Steel Balls / Cesa Makina Yönetim Kurulu Başkanı Saim Kahraman; ‘’Dünya standartlarında üretim yapıyoruz’’ dedi.

Steel Balls / Cesa Makina YKB Saim Kahraman’ın iş gündemi...
Endüstrideara

Steel Balls / Cesa Makina Yönetim Kurulu Başkanı Saim Kahraman, Maden sektöründe öğütücü değirmenlerin sarf malzemesi olan çelik bilyaların üretimini tamamen öğütme ortamı odaklı ve kaliteden ödün vermeden güven içerisinde sürdürmenin en büyük amaçları olduğunu ifade ederek, ‘’Dünya standartlarında üretim yapıyoruz.’’ dedi. 
Kahraman, madencilik sektörünün ihtiyacı olan yüksek dayanımlı çelik değirmen bilyaları ürettiklerini ve ürünlerinin 20 mm ile 50 mm çap aralığında müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerekli kimyasal bileşimleri ve sertlik aralığında optimum seviyede üretildiğini belirterek açıklamalarına şu sözleri ekledi. ‘’Yüksek üretim kapasitesi ve enerji verimliliğiyle üretilen çelik bilyalarımız doğru öğütme ortamı için aşınma ömrünü en üst düzeye çıkarır. Sürekli iyileştirme ve geliştirme çabaları ile ürünlerimizin aşınma performansını optimize etmeyi ve üretim verimliliğini arttırmayı sağlar. Cevher sertliği değişkenliği, astarın hızlı aşınması gibi etkenleri dikkate alarak en uygun sürdürülebilir maliyet ve öğütme ortamı odaklı bilya seçimiyle üretim gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli ürünleri sunuyor ve teknolojik gelişmeleri üretim sürecimize dahil ediyoruz.’’
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:31
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını