ŞÖLEN’E YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Türkiye’nin atıştırmalık sektöründeki ileri gelen firmalarından birisi olan Şölen’in, Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevine Aslı Südor atandı.

ŞÖLEN’E YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi firmalarından birisi olan Şölen, yaptmış olduğu önemli transferlerle kadrolarını daha da sağlamlaştırmayı sürdürüyor. Bu bağlamda Şölen’in Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevine Aslı Südor’un getirildiği açıklandı. Aslı Südor, global başarılara imza atmış ürünlerini dünyanın dört bir köşesindeki tüketicileriyle bir araya getiren Şölen’in Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Südor eğitimini bitirdikten sonra iş hayatına 2004 senesinde P&G’de Prima markasından sorumlu Marka Müdür Yardımcısı olarak adım attı. 2012 senesine kadar P&G’de Ticari Pazarlama Müdürü ve Ev ve Sağlık Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Grup Müdürü görevlerini icra eden Südor, sonrasında Atasun Optik’te Pazarlama Direktörlüğünü görevini yerine getirdi. 2015 sensinde Koton’da Pazarlama Direktörlüğü ve E-Ticaret Direktörlüğü görevlerini yerine getiren Südor, bir dönem danışmanlık yaptı. 2017-2019 seneleri arasında Joker ve Soobe markalarının Pazarlama, E-Ticaret, CRM ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Strateji Direktörü görevinde buulndu. Son olarak Gilan’da Pazarlama, Ürün Yönetimi, CRM ve E-Ticaret’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendikten sonra Ocak 2021 itibariyle de Şölen ailesine katıldı. Aslı Südor evli ve bir evlat annesidir.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını