banner1013
x

SOFTTECH’İN YENİ İK DİREKTÖRÜ GÜLBEN GÜNDÜZ OLDU

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden olan Softtech’in yeni İK Direktörü, uzun seneler finans’in ve e-ticaret gibi farklı sektörlerin insan kaynakları birimlerinde çeşitli pozisyonlarda görev yapan Gülben Gündüz oldu.

SOFTTECH’İN YENİ İK DİREKTÖRÜ GÜLBEN GÜNDÜZ OLDU
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden birisi Softtech’te üst düzey bir atama yaşandı. İstanbul, Ankara ve Kıbrıs’ta yer alan ofisleri; San Francisco ve Şanghay’da yer alan teknoloji iştirakleri ve Almanya’daki fintech kuruluşu ile 10 farklı lokasyonda; farklı iş alanlarına yönelik deneyime, teknolojik alt yapıya ve kendi alanlarında yetkin 1500’den fazla profesyonel kadroya sahip olan Softtech’in yeni İnsan Kaynakları Direktörü olarak Gülben Gündüz belirlendi.

GÜLBEN GÜNDÜZ HAKKINDA 

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Gündüz, iş yaşamına finans sektörüyle adım atttı. HSBC ve INGBank’ta İnsan Kaynakları birimlerinde görev yapan Gündüz, daha sonra e-ticaret sektörüne geçiş yaparak; Mynet, ÇiçekSepeti ve Hürriyet Emlak’ta İnsan Kaynakları Direktörlüğü yaptı. Gündüz Softtech’teki, yeni görevinde Yetenek ve Kariyer Yönetimi, Ücretlendirme ve Çalışan İlişkileri ve Softtech Akademi fonksiyonlarından sorumlu olacak. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler