Signify Türkiye’ye yeni Diretör

Global arenada aydınlatma sektörünün öncü isimlerinden olan Signify firmasının Türkiye yapılanmasında üst düzey atama gerçekleşti.

Signify Türkiye’ye yeni Diretör
Endüstrideara

Aydınlatma sektöründeki çalışmalarıyla adından küresel ölçüde öncü olarak söz ettiren Signify firmasının Türkiye yapılanmasında gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirket, Türkiye’deki pazarlama operasyonlarında sorumlu olmak üzere Whirlpool Corporation’da çalışmalarını Pazarlama ve Perakende Geliştirme Direktörü olarak sürdüren Aylin Alpay ile anlaştığını ve şirketin yeni Pazarlama Direktörü olduğunu açıkladı.

AYLİN ALPAY KİMDİR?

Marmara Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun olan Aylin Alpay, profesyonel çalışma hayatına Beko markasında Televizyon Kategorisi Yurtdışı Pazar Satış Sorumlusu olarak başladı. 2005 yılında Samsung Electronics’e geçiş yapan Alpay, burada 2009 yılına değin Ürün Müdürü pozisyonunda çalışmalarını sürdürdü. Daha sonra Metro Cash&Carry’de Dijital Görüntüleme Kategorisi Grup Pazarlama ve Satış Müdürlüğü yapan Alpay son olarak Whirlpool Corporation’da Pazarlama ve Perakende Geliştirme Direktörü olarak çalışmalarını sürdürdü. Alpay 2019 Mayıs ayı itibariyle Signify ile anlaştı ve burada şirketin Türkiye’deki tüm pazarlama alanındaki faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 16:06
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını