Siemens Finansal Kiralama A.Ş. CEO’su Bülent Taşar'ın iş gündemi...

“Dijitalleştirilmiş teknoloji, otomasyon, kişiselleştirme, ölçeklenebilirlik ve maliyet verimliliği konusunda yeni fırsatlar açtı."

Siemens Finansal Kiralama A.Ş. CEO’su Bülent Taşar'ın iş gündemi...
Endüstrideara

Siemens Financial Services, küresel imalatçıların dijitalleşme ve otomasyon yoluyla ortaya çıkan pazar fırsatlarını değerlendirebilmek için yenilikçi finansman yöntemlerini nasıl kullandığını inceleyen bir araştırma yayımladı. İçlerinde Türkiye’nin de yer aldığı 13ülkedeki imalatçı firmaların finans müdürleri arasında yapılan araştırma; tümdünyadaki imalatçıların, sektörün karşılaştığı dört temel güçlüğü aşmak içinyeni nesil teknolojilere yatırım yapmaya ihtiyaç duyduklarını ortaya koyuyor.

Bülent Taşar, "Dijitalleştririlmiş teknoloji sürecine öncülük eden üreticiler, akıllı finansman tekniklerinikullanarak yeni teknoloji platformlarını hayata geçirmek suretiyle ürünmükemmelliğini artırabilir, ürün yelpazesini geliştirebilir ve üretimmaliyetlerini azaltabilir. Siemens olarak Türkiye’deki 160. yılımızda ülkemizedeğer katmaya devam ediyoruz. Teknolojimizle desteklediğimiz imalatçılarınfinansman ihtiyaçlarına da en uygun çözümleri sunuyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:58
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını