Shell & Turcas'ın Filo Çözümleri Direktörü belli oldu

Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü görevini yicra eden Hakan Güner, Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörü oldu.

Shell & Turcas'ın Filo Çözümleri Direktörü  belli oldu
Endüstrideara

Shell & Turcas ailesine 2007 senesinde Satış Destek Uzmanı olarak katılan Hakan Güner, sonrasında Shell & Turcas Filo Çözümleri satış ekibinde görev alarak iş hacminin büyümesinde aktif rol oynadı. 2010 senesinde Shell & Turcas Kurumsal Filo Satışları Pazarlama Müdürlüğü görevini üicra eden Güner, markanın KOBİ segmentinde büyümesine, Shell Filo Çözümleri Premium Reseller organizasyonun kurulması ile kurumsal bayi yapısının geliştirilmesine ve iş kolunun global ekip ile entegrasyonuna liderlik etti.

2013 senesinde Shell & Turcas Filo Çözümleri Marmara Bölge Satış Müdürü olan Güner, Türkiye’de sektöründe ilk ve lider olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin (TTS), pazar liderliğini yıllar boyu korumasına ve geliştirmesine önemli katkılarda bulundu.

Aralık 2018’den itibreni Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü ve Shell Bulgaristan Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Hakan Güner, bu sürede iş kolunun yeniden yapılandırılmasında, ülke stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasında kritik bir rol üstlendi.

Hakan Güner, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 18:53
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını