banner1322
x

SENSORMATİC ÜST YÖNETİMİNDE ÖNEMLİ ATAMA

Türkiye’nin ileri gelen elektronik güvenlik entegratörü Sensormatic’in satış bölümünün başına, 20 sene süresince çok sayıda şirkette önemli görevler üstlenen Gökhan İndap atandı. Mayıs 2021’de gerçekleşen atama ile İndap, Sensormatic’in CSO’su olarak görev yapıyor.

SENSORMATİC ÜST YÖNETİMİNDE ÖNEMLİ ATAMA
Enerji Zirvesi

Sensormatic’in satış organizasyonu sektörün en tecrübeli isimlerinden Gökhan İndap’a emanet. 20 yılı aşkın süre boyunca KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, Dell, SAP ve Veritas gibi şirketlerde önemli görevler üstlenen İndap, başarılı takım çalışmaları ile tanınıyor. Sensormatic’e CSO (Chief Sales Officer) olarak atanan İndap, satış organizasyonundaki süreçlerin geliştirilmesi görevlerini yerine getirecek. Gökhan İndap’ın liderliğinde Sensormatic’in uzman ekipleri, kendi alanlarındaki başarılarını artırarak sürdürecek. 

MÜŞTERİ DENEYİMİNİ ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAĞIZ

Amaçlarının dijital dönüşüm ile birlikte yeni bir satış stratejisi oluşturmak olduğunu belirten Gökhan İndap, müşteri sadakati konusuna özel önem vereceklerini söyledi. İndap, “Güvenlik gibi önemli bir alanda tüm iş ortaklarımızın memnuniyetini daha da artırmaya dönük çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sensormatic çatısı altında son teknoloji ürün ve hizmetleri, şirketlerle buluşturacağız. Böylece alanımızdaki liderliğimizi şirketimizin her biri konusunda uzman ekibiyle birlikte daha da ileri seviyeye taşıyacağız” şeklinde konuştu. 

GÖKHAN İNDAP HAKKINDA

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Gökhan İndap, yüksek lisansını ABD’deki Point Park Üniversitesi’nde yaptı. Satış liderliği, iş geliştirme, dijital dönüşüm projeleri, strateji oluşturma ve bilişim teknolojileri alanlarında 20 seneyi aşkın deneyimi bulunan İndap KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, EMC (Dell), SAP ve Veritas şirketlerinde Satış Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü gibi pozisyonlarda görev aldı. İndap, Mayıs 2021’den bu yana Sensormatic’in CSO’luk görevini icra ediyor.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını