banner1322
x

SENSORMATİC FİNANS BÖLÜMÜ’NE BÜYÜK ATAMA

Türkiye’nin ileri gelen elektronik güvenlik entegratörü Sensormatic’in finans bölümünde Kaan Sümer, CFO’luk görevine atandı.

SENSORMATİC FİNANS BÖLÜMÜ’NE BÜYÜK ATAMA
Robot Zirvesi

Sensormatic’in finans yönetimi, alanının en tecrübeli isimlerinden Kaan Sümer’e teslim edildi. 17 Mayıs 2021’de CFO olarak görevlendirilen Kaan Sümer, 21 sene boyunca Deloitte, PWC ve Türk Telekom grup şirketlerinde görev alarak edindiği sektörel tecrübesini Sensormatic çatısı altında devam ettirecek. Sensormatic’in gün geçtikçe büyüyen ekosistemini daha da geliştirmek amacıyla çalışacak olan Kaan Sümer, kurumun verimliliği daha da artıracak çok sayıda projeye liderlik edecek.  

VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK SİSTEMLERLE SÜREÇLERE ODAKLANACAK

Kaan Sümer, finans organizasyonu yeteneğinin artırılmasının dıışnda, verimliliğin artması amacıyla da çalışacaklarını dile getrdi. Sümer, “Global bir şirket olarak ERP sistem ve uygulamaları bizim için büyük önem taşıyor. Bu alanda yapılacak olan geliştirmelerde karar verici pozisyonlardan birinde yer alarak global sürece katkı sağlayacağım. Bununla birlikte iş performans yönetimi ve finans süreçlerinde de geliştirmeler yapmayı hedefliyoruz. Böylece kurumsal verimliliğimizi daha da artıracağız.” Şeklinde konuştu.

KAAN SÜMER HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm mezunu olan Kaan Sümer, Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA programını bitirdi. Bugüne kadar Deloitte, PWC ve Türk Telekom grup şirketleri gibi önemli kuruluşlarda görev yapan Sümer, Sensormatic’in Mali İşler fonksiyonunun yeni lideri olarak CFO’luk görevini icra ediyor.  
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını