SCHNEIDER ELECTRIC’TE ÜST DÜZEY ATAMA

Michel Arres, kanal konusunda28 senelik tecrübeye sahip ve artık uluslararası bölgede Kanal ekiplerine liderlik edecek

SCHNEIDER ELECTRIC’TE ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstrideara

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde lider firmalardan birisi olan Schneider Electric, Güvenli Güç Departmanı kapsamında Uluslararası IT Kanalı ve Ortakları Başkan Yardımcısı pozisyonuna Michel Arres’i atadı. Uluslararası bölge Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika, BDT, Hindistan, Doğu Asya, Japonya ve Pasifik dahil olmak üzere yedi bölgeyi kapsıyor. Arres, kanal alanında 28 yılın üzerinde bir deneyime sahip ve dağıtım, iş ortakları, pazarlama ve stratejiden oluşan kanal ekibine vizyon ve yön veren liderlik pozisyonlarında yer aldı. 

Schneider Electric Güvenli Güç Departmanı Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Natalya Makarochkina, konuyla ilgili olarak “Şirketimizde neredeyse otuz senedir başarıyla çalışan Michel artık Güvenli Güç Departmanına yabancı değil. Bu yeni yolculuğa çıkmaya hazır ve becerilerini Avrupa’daki Güvenli Güç Departmanı için DACH bölgesine başarıyla liderlik ederek gösterdi. Endüstriler arasında yenilikçi ve dönüşümsel çözümler sunma alanında kendisiyle birlikte çalışmayı kesinlikle dört gözle bekliyorum. Şirketin kanal ve büyüme stratejilerini şekillendirme konusunda çok önemli bir rol oynayacağına güvenim tam,” dedi. 

Schneider Electric bünyesinde DACH Bölgesi Güvenli Güç Departmanı eski Başkan Yardımcısı görevini icra eden Michel Arres, artık uluslararası pazarlarda stratejik ilişkiler kurarken ve müşteri memnuniyetini yükseltirken iş verimliliğine ve büyümesine yön vermekten sorumlu. 

Arres, “Bu rolü üstlenmek gerçekten bir onur ve dijital dönüşümlere yön vermek üzere ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte çalışmak için çok heyecanlıyım. Şirketimiz daha da ileri giderken önce iş ortağı yaklaşımının yanı sıra, işbirliği ve yenilikçiliğe odaklanarak uluslararası pazarlarımızda harika çalışmalara imza atmaya devam etmeyi umuyorum. Satıcıdan bağımsız ve veri odaklı dijital çözümler sayesinde, iş ortaklarının müşterilerine değer katarken aynı zamanda karlılığı artırabileceğine ve yeni ve büyüyen pazarlara sunulacak tekliflerde daha fazla destekle donatılmış olabileceklerine şiddetle inanıyorum,” şeklinde görüş bildirdi. 

Arres konuşmasını, “Gezegenimiz için sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlemeye ve yaşamın tamamen elektrikli ve tamamen dijital bir dünyada devam etmesini sağlamaya da devam edeceğiz. Benim hedefim, şirket için karlı bir büyüme geliri sağlayacak güçlü ortaklıklar aracılığıyla enerji yönetiminde dijitalleşmenin gücüne yön vermek,” sözleriyle bitirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 22:01
YORUM EKLE

Hach

Roboride

Dergiler