banner1013
x

SCHNEIDER ELECTRIC ‘DEN MAHMUT DEDE’YE ÖNEMLİ GÖREV

Schneider Electric, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mahmut Dede getirildi.

SCHNEIDER ELECTRIC ‘DEN MAHMUT DEDE’YE ÖNEMLİ GÖREV
EndüstrideAra3

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya genelinde uzman olan Schneider Electric, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcısı olarak Mahmut Dede’nin atandığını açıkladı. Mahmut Dede, yeni görevine atanmadan önce Schneider Electric MEA (Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Satış Operasyonları Direktörlüğü görevini icra ediyordu.
 
İş hayatına 2008 senesinde katılan ve 2011 senesinde Schneider Electric’e katılan Dede, enerji verimliliği, güç çözümleri, pano üreticileri kanal yönetimi gibi alanlarda görevler yerine getirdi.  Nisan 2017’de Schneider Electric Türkiye Bayi Kanalı ve Ticari Politikalar Müdürü olarak başarılı çalışmalara damgasını vurdu.
 
Dede, İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra 2008 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009 senesinde ETH Üniversitesi’nde Yönetim, Teknoloji ve Ekonomi programını tamamlamıştır.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler