SAS’ın Ankara ofisine yeni genel müdür yardımcısı

SAS, 2018’den bu yana Türkiye ve Orta Asya İş Çözümleri Grup Yöneticisi görevini başarıyla syürüten Rasim Eğri’yi SAS’ın Ankara ofisini yönetmek amacıyla, Kamu Sektörü ve Orta Asya Bölgesi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığını açıkladı.

SAS’ın Ankara ofisine yeni genel müdür yardımcısı
Endüstri 40 Zirvesi

SAS’ın, Kamu Sektörü ve Orta Asya Bölgesi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atadığı ve kamu projelerinden de sorumlu olmak üzere SAS Ankara ofisini yönetecek olan Rasim Eğri, veri analitiği, telekom ve bilgi teknolojileri sektöründe 24 senelik bir deneyime sahip. Stratejik planlama, iş geliştirme, müşteri yönetimi, danışmanlık, pazarlama ve satış da dahil çok sayıda alandaki başarısıyla dikkat çeken tecrübeli yönetici, SAS’ın Kamu sektörü ve Orta Asya Bölgesindeki çalışmalarına liderlik edecek.

Geçmişte Türkiye ve Orta Asya genelinde önemli üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışan Eğri, önceki pozisyonları arasında yer alan Nokia’da, Türkiye ve Orta Asya bölgelerinde sekiz ülkeyi kapsayan Çekirdek Şebeke Çözümleri İş Geliştirme ekibine liderlik etti. Eğri son olarak, Türk Telekom Grubu’nda Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak çok sayıda başarıya imza attı.

Rasim Eğri, SAS Türkiye’nin 23 senedir devam ettirdiği başarısına, hedefledikleri yeni projeler ve tasarılarla sunacakları katkılardan dolayı heyecan duyduğunud,le getirdi. Veriye dayalı dönüşümün ve güçlü analitiğe duyulan ihtiyacın da altını çizen Eğri sözlerini şöyle devam ettirdi: “SAS’ın Türkiye’deki ikinci merkezi olan Ankara ofisinin, hem özel sektör hem de kamu projelerinin koordinasyonunda hızlanma sağlayacağına şüphe yok. SAS Türkiye olarak uzmanlığımızla kurumlara izleyecekleri yönde destek olamaya, yenilikçi ve hedef odaklı hizmetlerimizle devam edeceğiz.”

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını