SAP Türkiye’ ye yeni genel müdür yardımcısı

SAP Türkiye’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (COO) görevine Erdem Şekeroğlu getirildi. Şekeroğlu, yeni görevinde SAP Türkiye’de tüm fonksiyonların verimliliğinden ve operasyonel yönetiminden sorumlu kişi olacak.

SAP Türkiye’ ye yeni genel müdür yardımcısı
Enerji Zirvesi

Kurumsal uygulama ve yazılım konusunda dünya önde gelen firmlarından olan SAP’nin Türkiye ofisinde önemli bir atama yaşandı. Erdem Şekeroğlu SAP Türkiye’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (Chief Operating Officer) görevine atandı. Şekeroğlu yeni görevi kapsamında satış ve satış destek operasyonlarının yürütülmesinden, Deneyim Yönetimi Mühendisliği (Experience Management Engineering), S/4HANA transformasyonu ve İnovasyon Programlarının uygulanması alanlarından sorumlu kişi olacak.

Erdem Şekeroğlu, 2000 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi ve Middlesex Üniversitesi’nde Satış Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Teknoloji sektöründe 20 seneye yakın deneyimi bulunan Şekeroğlu, SAP Türkiye’ye 2002 senesinde katıldı. Şekeroğlu, SAP Türkiye’de sırasıyla danışmanlık, proje yönetimi, iş geliştirme yöneticisi, çözüm yöneticisi, satış destek direktörü, profesyonel hizmetler satış direktörü ve son olarak da kurumsal müşteriler satış direktörü pozisyonlarında görev yaptı.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını