banner573
x

Sanofi'de önemli atama

İSTANBUL (AA) - Sanofi Türkiye'nin Ülke Tedarik Zinciri Müdürü Murat Kıllı, Sanofi Almanya'nın Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğü pozisyonuna atandı.Sanofi'den yapılan açıklamaya göre, Orta Doğu Teknik Üniversitesi...

Sanofi'de önemli atama
Dergi

İSTANBUL (AA) - Sanofi Türkiye'nin Ülke Tedarik Zinciri Müdürü olan Murat Kıllı, Sanofi Almanya'nın Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğü görevine getirildi.

Sanofi' tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Lisans ve Yüksek Lisans derecesine sahip olan Kıllı, profesyonel iş hayatına 2000 senesinde Sanofi'de Onkoloji alanında Tıbbi Tanıtım Sorumlusu olarak  adım attı.

Daha sonra Ankara ve İzmir`de çeşitli gruplarda bölge müdürlüğü görevini yürüten Kıllı, 2013 senesinde Ulusal Kilit Üniteler Müdürü görevine atandı. Kıllı, 2014 senesinden bu yana Ülke Tedarik Zinciri Müdürü görevini yürütmekteydi.

Murat Kıllı, önümzüdeki dönemde Sanofi Almanya'da Gelir Yönetimi, Kilit Ünite Yönetimi ve Yeni Ticari Modeller ekiplerine liderlik edecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 13:58
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Markaküpü

Dergiler
Partnerler