Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal iletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri Sibel Hür oldu

Yaklaşık 15 senelik bir deneyime sahip olan Sibel Hür, Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal iletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri görevine getirildi.

Samsung Electronics Türkiye’nin  Kurumsal iletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri Sibel Hür oldu
Enerji Zirvesi

2014 senesinden beri Samsung Electronics Türkiye’de Kurumsal İletişim Departmanı’ndan yöneticilik görevini üstlenen Sibel Hür, mart ayı itibarıyla Samsung Electronics Türkiye'nin Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri görevine getirildi.

2006 senesinde Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünü bitiren Sibel Hür, MBA programını Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Kurumsal iletişim konusunda yaklaşık 15 senelik bir tecrübeye sahip olan Hür, ilerigelen çok sayıda şirketin kurumsal departmanında önemli görevlerde bulundu.

Profesyonel iş yaşamına 2005 senesinde Siemens’te adım atan Hür, 2011 ve 2014 seneleri arasında Yıldız Holding’de iletişim departmanında yöneticilik yaptı. 2013 senesinde Yıldız Holding’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışan Hür, 2014 senesinde Samsung Electronics Türkiye’ye iç iletişim müdürü olarak katıldı.i sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 13:37
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını