banner1322
x

ROCKWELL AUTOMATION’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR

Rockwell Automation, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da ileri gelen pazar erişimi ve kuzey bölgesi için iki yeni yöneticiyi duyurdu. Yeni yöneticiler, dijital dönüşümün ticari değerini endüstriyel şirketlere sunmaya yoğunlaşacak.

ROCKWELL AUTOMATION’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR
Endüstri 40 Zirvesi

Rockwell Automation, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için liderlik takımını daha da büyütmek maksadıyla iki yeni bölge başkan yardımcısını bünyesine kattığını açıkladı. Pazar erişiminden sorumlu EMEA bölge başkan yardımcılığı pozisyonuna Christian Reuter atanırken, Kuzey Bölgesi, EMEA Bölge Başkan Yardımcısı görevine Asa Arvidsson görevlendirildi.

Şirket operasyonlarında dayanıklılığı, çevikliği ve sürdürülebilirliği geliştirmek amacıyla dijital çözümleri giderek daha fazla benimserken, bu atamalar şirketin The Connected Enterprise'ı bölgede hayata geçirme stratejisini hızlandırmasına yardımcı olacak ve müşteriler için değer elde etme süresini hızlandıracak. Yeni yöneticilerin zengin bir iş, teknoloji ve endüstri uzmanlığı ile Rockwell Automation'ın bölgedeki müşterilerine sunduğu değeri güçlendirerek, piyasanın derinlemesine anlaşılmasına katkıda bulunacağı bildirildi.


MÜŞTERİLERİN BAŞARILI OLMASINA DESTEK OLACAĞIZ

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada Reuter ve Arvidsson’ın sene boyunca sürekli güçlenen bir liderlik takımına katıldığı açıklandı. Pazar erişiminden sorumlu EMEA Bölge Başkan Yardımcısı Christian Reuter ve takımının, şirketin PartnerNetwork™ ekosistemini genişletip geliştirerek bölge genelinde Rockwell'in pazar erişim stratejisini yönlendireceği kaydedildi. 

Atamayla ilgili görüşlerini bildiren Reuter, "Rockwell Automation, iş dünyasına entegre ve modern bir yaklaşımın yanı sıra pazar lideri teknoloji, üstün yerel destek ve hizmetlerden oluşan geniş, küresel bir ortaklık ekosistemi sunuyor. Bu, heyecan verici yazılım çözümlerimiz de dahil hiçbir tedarikçinin tek başına sağlayamayacağı genişlikte yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olacağız" şeklinde konuştu.

Kuzey Bölgesi, EMEA Bölge Başkan Yardımcısı olarak atanan Asa Arvidsson ve takımının ise Rockwell Automation'ın stratejisini yönetecek ve İngiltere, İrlanda, İskandinav ülkeleri ve Rusya'daki son kullanıcılar, OEM'ler ve ortaklarla ilişkiler kuracağı bildirildi. İsveç'te bulunan Arvidsson ise müşterilere dijital dönüşümün tam ticari değerini kavramaları ve operasyonlarını stratejik olarak büyütmelerinde ve sürdürülebilirlik hedeflerini tutturmalarında teknolojinin nasıl yardımcı olabileceği hususlarda destek sunacak. 

Arvidsson, yeni görevi ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Akıllı endüstriyel sistemlerimiz tüm müşterilerimizin altyapı maliyetlerinden sorunsuz bir biçimde tasarruf etmesini, değer elde etme süresini hızlandırmasını ve üretkenliği artırmasını sağlıyor. Küresel tedarik zincirlerindeki ve üretimdeki risklerin çok daha fazla farkında olan şirketler bu değişken ortamda tüm operasyonlarının otomasyonuna daha fazla ihtiyaç duyuyor. Rockwell Automation'a katılmaktan ve müşterilerimizle birlikte bu yolculuğun bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2022, 12:03
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını