banner573
x

Rockwell Automation’a yeni Satış Direktörü

Rockwell Automation, Sebastien Grau’nu, Rockwell Automation Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika Bölge Satış Direktörü olarak atandığını bildirdi.

Rockwell Automation’a yeni Satış Direktörü
Proses Zirvesi

Yeni pozisyonu için Sebastien’i tebrik eden Rockwell Automation EMEA Bölge Başkanı Susana Gonzalez konuya ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi: “Sebastien’in ekibimize katılmasından, en önemli pazarlarımız olan Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika genelindeki ekibimizi birbirine yakınlaştırıp daha da bağlantılı hale getirmemize vereceği katkıdan büyük heyecan duyuyoruz”.
Sebastien’in zorlu operasyon ve satış ortamlarında ciddi başarıları olduğunun altını çizen Gonzalez sözlerini şöyle sürdürdü: “Stratejimizi hızlandırdığımız bu süreçte Sebastien’in Afrika’daki uzun yıllar deneyiminin yanı sıra aralarında enerji ve uluslararası satışın da olduğu alanlardaki uzmanlığı bölgede bizim için büyük bir fayda sağlayacak”.

Sebastien Grau, küresel satış operasyonları ve enerji birimlerinde Ortadoğu ve Afrika’da yöneticilik ve direktörlük gibi birbirinden farklı görevlerdeki 15 seneyi aşkın tecrübesini de bu göreve getiriyor. 

Ataması hakkında konuşan Sebastien Grau ise şöyle dedii: “Çok kültürlü ve yetenekli Rockwell Automation ekibine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şirketin bölgedeki sürekli büyümesine katkı sağlamayı, Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika bölgelerindeki müşterilerimize yenilikçi çözümlerimizi sunmayı planlıyoruz”.
 

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler