Renault Trucks Türkiye’de atama

Renault Trucks Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre Özgür Fırat, Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü oldu.

Renault Trucks Türkiye’de atama
Endüstri 40 Zirvesi

Yüz yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimi ile inşaat ve uzun yol faaliyetlerine uyarlanmış geniş araçlar alanında 2,8 tondan 120 tona kadar hizmet sunan Renault Trucks’ın Türkiye bölümünde üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre Özgür Fırat, Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü oldu. Fırat yeni görevi gereğince Orta Asya Cumhuriyetleri, Kazakistan ve Türkiye’deki operasyonların yönetilmesinden sorumlu olacak.

ÖZGÜR FIRAT KİMDİR?

Özgür Fırat, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Daha sonra Yüksek Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlayan Fırat, profesyonel iş hayatına 2006 yılında otomotiv sektöründe başlamıştır. 2011 yılından bu yana Renault Trucks bünyesinde çalışmalarını sürdüren Fırat, 2016 itibariyle Türkiye, Kazakistan ve Orta Asya Cumhuriyetleri bölgesinde Bayi Ağı Geliştirme Direktörü pozisyonunda faaliyetlerine devam etti. Fırat son olarak yine aynı bölgelerdeki Direktörlük görevinden Satış Sonrası Hizmetler Direktörlüğü görevine atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 21:22
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını