REHAU INDUSTRİES'İN YENİ CEO'SU OLDU

Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çö-zümler sunan REHAU Industries’in yeni CEO’su Dr. Uwe Böhlke olarak belirlendi. Ayrıca Prof. Dr. Raimund Klinkner ve Dr. Stefan Girschik, REHAU Otomotiv Denetim Kurulunda yeni roller üstlendiler.

REHAU INDUSTRİES'İN YENİ CEO'SU OLDU
Robot Zirvesi

REHAU Grup Denetim Kurulu (SB), yeni kurulan Bina ve Altyapı Çözümleri, Pencere Çözümleri, Mobilya Çözümleri ve Endüstriyel Çözümler bölümlerinin yanı sıra, bölümler arası hizmet birimlerinin çatısını oluşturan REHAU Industries'in CEO’su olarak Dr. Uwe Böhlke görev alxak.. Dr. Böhlke aynı zamanda COO rolüne de sürdürecek. 

SB REHAU Grup Başkanı olan Dr. Veit Wagner konuya ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada; "COO olarak kapsamlı endüstri uzmanlığıyla Dr. Böhlke, üretim ağımızı oldukça ileri seviyelere taşı-dı. Şimdi kendisinin REHAU Industries'i CEO olarak yöneteceği ve yönetim kurulundaki meslektaş-larıyla birlikte daha da ileriye taşıyacağı için mutluyuz," şeklinde konuştu.

Ayrıca SB REHAU Automotive'in başkanlık görevini ise SB Grubu’nun üyesi  Prof. Dr. Raimund Klinkner yürütecek. REHAU Grubuna ait polimer distribütörü Meraxis'in CEO'su Dr. Stefan Girschik, Automotive SB'ye atanacak. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını