RASYOTEK’E YENİ CEO 

Finans, perakende ve teknoloji gibi pek çok sektörde yönetici pozisyonlarında görev almış olan Muhammet Nezif Emek, Rasyotek’in yeni CEO’su olarak belirlendi.  

RASYOTEK’E YENİ CEO 
EndüstrideAra1

“Teknolojik İnsan” mottosuyla Türkiye’nin çok sayıda sektöründeki yüzlerce firmaya bütünleşik hizmetler sağlayan Rasyotek’in CEO’luk görevine Muhammet Nezif Emek atandı. Finanstan üretime, perakendeden teknolojiye kadar çok sayıda farklı sektörde 20  seneden fazla yönetim deneyimi olan Emek, Rasyotek ve Rasyotek’in tüm iştiraklerinin tam yetki ile yönetilmesi ve büyütülmesinden sorumlu olacak. 

MUHAMMET NEZİF EMEK HAKKINDA 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Muhammet Nezif Emek, Koç Üniversite’nde PRE-MBA’ini tamamladı. İş yaşamına 2000 yıılndaTürk Ekonomi Bankası’nda Mali Kontrolör olarakadım atan Emek, sonraki senelerde Yıldız Holding, Gürmen Group, LG Electronics ve Markafoni’de üst düzey pozisyonlarda görev yaptı. Edindiği deneyimlerin ardından Turkapital Holding’de Genel Müdür Yardımcısı ve CFO olarak çalışmalarına devam eden Emek, Bereket Döner Grubu ve Okur bünyesinde de CEO görevini üstlendi. 
 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler