Radore Veri Merkezi’nde üst düzey atama

Telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetleriyle öne çıkan Barbaros Özdemir, Radore Veri Merkezi’nin yeni Genel Müdürü oldu.

Radore Veri Merkezi’nde üst düzey atama
Endüstri 40 Zirvesi

Genel Müdür olarak atanmasının ardından açıklama yapan Barbaros Özdemir, yeni görevi boyunca Radore’yi çok daha ileriye taşımak ve sektöre değer katmak adına çalışacağını belirtti. Özdemir ayrıca “Çevik yapıya sahip ve oldukça yüksek potansiyelli Radore’deki yeni görevim dolayısıyla heyecanlı ve gururluyum.” ifadelerini kullandı.

Radore’nin ortaya koymayı planladığı yeni rekabet gücü ile sektörde fark yaratacaklarını belirten Özdemir, yüzde 100 yerli sermayeli yüksek teknoloji firması olarak Radore’nin sektöre kazandıracağı yeni strateji ve servisler ile küresel rekabeti amaçladıklarını söyledi.

BARBAROS ÖZDEMİR KİMDİR?

2007’den beri Turkcell bünyesinde çalışmakta olan alanının tecrübeli ismi Barbaros Özdemir, profesyonel çalışma hayatına HP Hewlett Packard Türkiye ile başlamış ve sonrasında da Borusan Telekom’da görev almıştır. Pazarlama, dijital dönüşüm ve satış liderliği pozisyonlarında 29 yıllık iş tecrübesi bulunan Özdemir aynı zamanda da IMD Business School Uluslararası Liderler Programı’nın bir üyesidir. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 15:53
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını