Quick Sigorta'da üst düzey atama gerçekleşti

Quick Sigorta'da Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışan Kaya Tarık Turhan, gerekli onayların alınmasının ardından Oto Teknik’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlenecek.

Quick Sigorta'da üst düzey atama gerçekleşti
Robot  Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Quick Sigorta tarafından, Yönetim Kurulu Üyesi Kaya Tarık Turhan'ın, gerekli onaylardan sonra Oto Teknik’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasının kararlaştırıldığı bildirildi.

Firmadan yapılan açıklamay göre, kuruluş aşamasından itibaren Quick Sigorta yönetim ekibi içinde bulunan ve şirketin faaliyete geçmesiyle birlikte Quick Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Kaya Tarık Turhan, Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü'nün onayının ardından Quick Sigorta Oto Teknik’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanacak.

Turhan'ın Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam edecek.

Sigorta sektöründe 40 seneyi aşkın bir kariyere sahip olan Turhan, Ray Sigorta ve Dubai Grup Sigorta bünyesinde farklı görevlerde çalıştı.

Quick Sigorta’nın kuruluş çalışmalarını idare eden ekip içerisinde bulunan Turhan bu aşamada ürün geliştirme, teknik departman uygulamaları, acente organizasyonu ve yönetim yapısının oluşturulmasında etkin olarak görev aldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 20:17
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler