PRYSMİAN GROUP’TA AYSUN KALMIK DÖNEMİ

Türk Prysmian Kablo İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörü Aysun Kalmık, Prysmian Group Global Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Direktörlüğü’ne getirildi. Aysun Kalmık, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörlüğü göreviyle birlikte, Global Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Direktörlüğü görevini de aynı anda gerçekleştirecek.

PRYSMİAN GROUP’TA  AYSUN KALMIK DÖNEMİ
EndüstrideAra - Haber Detay

Dünya genlinde enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lider isinmlerinden olan Prysmian Group'un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo’da yaklaşık 3 senedir İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörlüğü görevini icra eden Aysun Kalmık, Prysmian Group Global Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Direktörü olarak atandı. 

Tekstil, üretim ve perakende sektörlerinde İnsan Kaynakları alanında farklı kademelerde yöneticilik görevini icra eden Aysun Kalmık; Next Sourcing ve H&M gibi global organizasyonlarda EMEA, Hindistan & Sri Lanka Bölge İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerini yerine getirdi. Kurumsal görevlerine ek olarak, İK - Yönetim Danışmanlığı ve Koçluk faaliyetlerinde bulunan ve Stratejik ve Global İK Yönetimi, Yönetişim ve Liderlik alanlarında uluslararası deneyimleriyle, 2018 Eylül ayından bu yana Türk Prysmian Kablo’da İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörlüğü görevini sürdüren Aysun Kalmık, Nisan ayı itibarıyla Prysmian Group Global Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Direktörlüğü görevini de gerçekleştiriyor.  
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler