banner1322
x

Prosegur Türkiye Pazarlama Müdürü Eser Baykuş’un iş gündemi...

Yangın, hırsızlık vb. birçok kötü duruma karşı alarm üreten ve güvenlik sektöründe lider firmalardan olan Prosegur’un 24 saat iş yerlerini koruyacak çözümler hakkında Baykuş açıklama yaptı.

Prosegur Türkiye Pazarlama Müdürü Eser Baykuş’un iş gündemi...
Robot Zirvesi

sunmaktadır. Para taşıma, güvenlik, alarm ve siber güvenlik alanlarında hizmet veren marka yalnızca 2017’de 4,3 milyar Euro’luk ciro elde etmiştir. Bünyesinde 175 bini aşkın çalışanıyla müşterilerine her an yüksek kalitede hizmet verme becerisiyle sektöründe öncü olan firma, iş yerlerinde de 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti veriyor.

Prosegur’un iş yerlerindeki güvenliğe yönelik çözümleri hakkında açıklamada bulunan Prosegur Türkiye Pazarlama Müdürü Eser Baykuş, çalışanların ve iş yerlerinin güvenliği açısından alarm hizmetlerinin oldukça kritik bir önem teşkil ettiğini belirtti. İş yeri sahibi müşterilerinin profillerini incelediklerinde en önemli ihtiyaçlarının gece görüş kameralı hareket sistemleri olduğu sonucuna vardıklarını belirten Baykuş, bununla birlikte ikinci en önemli güvenlik unsurunun da masa altı panik butonu olduğunu vurguladı. Bu panik butonlarının her an ulaşılabilmesi ve oldukça sessiz olması gerektiğinin altını çizen Baykuş, olası olumsuz vakalar oluştuğunda bu vakaların çözümlenebilmesi adına gece görüş kameralarının da büyük önem taşıdığını söyledi. Gece görüş özelliğine sahip kameralı hareket sistemlerinin asılsız ihbarların da önüne geçtiğini belirten Baykuş, bunun yanında masa altı panik butonuyla da beraber tam güvenlik sağladıklarının altını çizdi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 02:48
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını