Pronet’e pazarlamadan sorumlu yeni genel müdür

Olgun Kükrer, Mayıs 2020 itibariyle Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine ilave olarak Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine de getirildi.

Pronet’e pazarlamadan sorumlu yeni genel müdür
Endüstrideara

Türkiye’nin önemli güvenlik firmalarından olan Pronet’te yeni bir atama yaşandı. 2013 senesinde Pronet ailesine katılan ve farklı görevlerde yer alan Olgun Kükrer, Pronet’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ogörevine getirildi.

Robert Kolej’den mezun olduktan sonra Duke Üniversitesi Biyomedikal ve Elektrik Mühendisliği bölümünü bitiren Olgun Kükrer, Fuqua School of Business'da MBA programını tamamladı. 12 sene boyunca ABD'de General Electric ve AT&T firmalarında mühendislik, strateji, operasyon ve küresel tedarik zinciri alanlarında üst düzey pozisyonlarda yer alan Kükrer, Pronet’teki görevine başlamadan önce Bain&Company Danışmanlık firmasında sağlık sektöründeki projeleri yönetmiş olup aynı zamanda büyük ölçekli finansal kuruluşlar için müşteri deneyimi projelerinde aktif rol üstlendi.

2013 senesindePronet ailesine katılan Kükrer 2015 senesine kadar yönetim kademesinde Stratejik Yönetim danışmanı olarak görev aldı. 2015-2017 seneleri arasında Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı, 2017-2018 yılları arasında CFO, 2018-2020 seneleri arasında da Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerini üstlenen Kükrer, 2019 senesinin Aralık ayında Pronet Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Mayıs 2020 itibariyle de Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevi ile birlikte, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı sorumluluğunu da üstlenerek yeni unvanını aldı.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını