banner1322
x

PROMETEON TÜRKİYE'DEN ALMANYA'YA TRANSFER

Prometeon Tyre Group bünyesinde farklı pozisyonlarda çalışan Yaşar Yurtçu, Prometeon Almanya Finans Direktörlüğü görevine atandı.

PROMETEON TÜRKİYE'DEN ALMANYA'YA TRANSFER
Endüstri 40 Zirvesi

Prometeon Türkiye’de Hazine ve Kredi Risk Müdürü olarak görev yapan Yaşar Yurtçu'nun, Prometeon Almanya'ya CFO olarak atandığı bildirildi.

LASTİK SEKTÖRÜNDE 10 YILLIK DENEYİME SAHİP

İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra 2010 senesinde Finansal Kontrolör olarak Pirelli firmasında profesyonel iş hayatına adım atan Yurtçu, yüksek lisansını ise Boğaziçi Üniversitesi’nde Yöneticiler İçin İşletme alanında yaptı.

Türkiye, Avrupa, MEA gibi farklı bölgeler dahil olmak üzere lastik sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir çalışan ve başarılı işler gerçekleştiren Yurtçu, Prometeon Tyre Group bünyesinde MEA Bölgesi Pazarlama Müdürlüğü ve Avrupa Bölgesi Operasyonel Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde çalıştı.

BİRÇOK İNİSİYATİFE ÖNCÜLÜK ETTİ

Yaşar Yurtçu, finans ve pazarlama alanlarında bugüne değin görev aldığı pozisyonlarda birçok inisiyatife öncülük etti.

Son olarak Prometeon Türkiye’de Hazine ve Kredi Risk Müdürü olarak Türkiye piyasasındaki tüm hazine ve kredi risk yönetimi faaliyetlerinden sorumlu olan Yurtçu, lastik sanayinde finans alanındaki kariyerini Prometeon Almanya’da Finans Direktörü olarak sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2022, 11:17
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını