banner1322
x

Prometeon Lastik’in üretimleri Türk’e emanet

Prometeon’da gerçekleştirilen iki üst düzey atamaya göre Hakan Yalnız şirketin tüm dünyadaki üretim sorumluluğunu üstlenirken eski görevine Bahadır Özer geldi.

Prometeon Lastik’in üretimleri Türk’e emanet
Endüstrideara

Geliştirdiği lastik bakım yönetimleri ve servis çözümleriyle sektöründe öncü konuma gelen ve Pirelli’nin ticari ve endüstriyel alanındaki lastiklerini üreten Prometeon’da iki üst düzey atama gerçekleşti. Yapılan bu atamaya göre şirketin Türkiye Fabrika Direktörü pozisyonunda görev alan Hakan Yalnız, Prometeon Lastik Grubu’nun tüm dünyadaki üretim sorumluluğunu üstlendi. Yalnız’ın yerine ise şirketin Çin’de yer alan Ar-Ge Merkez’inin Direktörlük görevini sürdüren Bahadır Özer geldi.

Yapılan bu atama ile grubun tüm dünyadaki dört üst düzey yöneticisinden biri olan Yalnız, şirketin Mısır, Brezilya ve Türkiye’de yer alan fabrikalarındaki tüm üretimden sorumlu olacak. 2019 Nisan ayı itibariyle yeni görevine başlayan Yalnız, şirkette Chief Manifacturing Officer rolünü üstlenmiş oldu.

1992 yılında Pirelli’de başlayan ve birçok üst düzey pozisyonda görev alan Bahadır Özer ise bundan sonra Yalnız’dan devraldığı Türkiye Fabrika Direktörü olarak çalışmalarını sürdürecek. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 17:30
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını