banner1322
x

PROMETEON LASTİK GRUBU’NDA ÖNEMLİ GÖREVLENDİRME

Prometeon’un Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak’ın sorumluluk alanı daha da büyüdü. Şenocak, yeni görevlendirmenin ardından yönettiği bölgeler arasına Orta Doğu ve Afrika (MEA) Bölgesi’ni de katarak, Prometeon MEA, Türkiye ve Rusya Bölgesi Ticaret Direktörü (CCO – Chief Commercial Officer) oldu.

PROMETEON LASTİK GRUBU’NDA ÖNEMLİ GÖREVLENDİRME
Enerji Zirvesi

Tüm dünyada endüstriyel lastik odaklı tek şirket konumunda olan Prometeon Lastik Grubu’nun Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, mevcut sorumluluk bölgesine ek olarak Orta Doğu ve Afrika (MEA) Bölgesi CCO’su olarak da görevlendirildi. 

Yeni görevlendirmeden sonra Şenocak, toplam 75 ülkenin içinde bulunduğu ve Türkiye’den yönetilen Prometeon MEA ve Rusya Bölgesi’nin Ticaret Direktörü (CCO) oldu. Tüm bu bölgelerdeki ticari operasyonlarla birlikte iş ortakları yapılanması, satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetecek olan Şenocak yenileme pazarı ile beraber orijinal ekipmandan da sorumlu olacak.  

GÖKÇE ŞENOCAK HAKKINDA

İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Gökçe Şenocak, iş yaaşmına 2002 senesinde Goodyear’da adım attı. Goodyear’da çeşitli görevlerde yer alan  Şenocak, 2008-2015 seneleri arasında Tatko Grubu’nda Genel Müdürlük görevini icra etti. Şenocak, Ocak 2016 itibariyle Pirelli’de Ticaret Direktörü olarak görev almaya başladı. 2018 senesinden beri Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi Ticaret Direktörlüğü görevini icra eden Şenocak, evli ve iki çocuk babasıdır.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını