PROASİST TEKNİK HİZMETLERDE YENİ ATAMALAR

ProAsist Teknik Hizmetler üst yönetiminde iki yeni atama yaşandı. Grup şirketlerinden ProAsist Teknik Hizmetler ve Mr Usta‘da Yönetim Kurulları üyesi olarak çalışan Mustafa Güngör, Genel Koordinatör olarak görevlendirilirken, Satış - Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Direktörü Abdullah Kuter ise, ProAsist Teknik Hizmetler Genel Müdürü oldu.

PROASİST TEKNİK HİZMETLERDE YENİ ATAMALAR
Enerji Zirvesi

Elektrik, mekanik, inşai taahhüt hizmetlerinden, elektrik pano üretimine, kurumsal firmaların gereksinimi olan tüm teknik altyapı ve işletme hizmetlerinden son tüketicilerin ihtiyacı olan hizmet kategorilerinde çözümler üreten Omega Pano, Omega Mühendislik, ProAsist Teknik Hizmetler ve Mr Usta şirketleri ile 1994 senesinden bu yana faaliyetlerini yürüten Omega Grup’ta iki önemli atama birden yaşandı.

Elginkan Holding- ECA SEREL şirketlerindeki 25 senelik üst yönetim kademelerindeki deneyimlerinden sonra ProAsist Teknik Hizmetler, Omega Pano, Omega Mühendislik ve Mr Usta ‘dan oluşan Grup şirketlerinin Genel Koordinatörlüğünü icra edecek olan Mustafa Güngör, grup şirketleri arasındaki koordinasyon, yönetişim, iletişim, dijitalleşme, insan kaynakları stratejilerinin ve şirket iş birliklerinin, yeni iş alanlarının geliştirilmesi konularından sorumlu olacak. Güngör aynı zamanda ProAsist Teknik Hizmetler ve Mr Usta şirketlerinin Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini de yerine getirecek. 

DemirDöküm şirketinde 35 senelik deneyimden sonra 2017 senesinde ProAsist Teknik Hizmetler’e Satış - Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Direktörü olarak görevlendirilen Abdullah Kuter, yeni dönemde 2022 senesi itibariyle ProAsist Teknik Hizmetler ‘de Genel Müdür olarak çalışacak. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını