POLAT HOLDİNG’İN YENİ ÜYESİ KÜRŞAD TÜRKOĞLU

Polat Holding; bünyesinde bulunan Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerine Genel Müdür Yardımcısı olarak Kürşad Türkoğlu’nu atadı. 

POLAT HOLDİNG’İN YENİ ÜYESİ KÜRŞAD TÜRKOĞLU
Robot Zirvesi

Gayrimenkul, enerji gibi lokomotif sektörlerde faaliyet gösteren Polat Holding, 2022 yılında çalışmalarına yeni bir ivme kazandırıyor. Holding, bünyesine bağlı Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerinin Genel Müdür Yardımcısı koltuğunu; sektörün tecrübeli ismi Kürşad Türkoğlu’na devretti. Türkoğlu, lise öğrenimini İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği üzerine tamamladı. Yüksek lisansını da yine aynı üniversitede gerçekleştirdi. 

Sektörde 25’inci yılını dolduran ve kariyerine inşaat sektöründe başlayan Türkoğlu, Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama, satın alma, lojistik ve tesis yönetimi alanlarında yöneticilik görevlerini üstlendi. Kürşad Türkoğlu bundan böyle Polat Holding’e bağlı Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını