banner1339
x

Pixery Kurucu Ortağı Dr. Kemal Uğur’un iş gündemi…

Dr. Uğur, Video temelli uygulamalar geliştiren Pixery’nin ilk uygulaması olan Funimate’in dünya çapında 40 milyondan fazla indirilmesine yönelik açıklama yaptı.

Pixery Kurucu Ortağı Dr. Kemal Uğur’un iş gündemi…
Enerji Zirvesi

Pixery, yeni nesil ve yaratıcı içeriklerde video temelli uygulamalar geliştiren bir şirket. Kurulduğu 2014’ten bugüne geliştirdiği teknolojileri Türkiye’den dünyaya ihraç eden şirket, sektöründe emin ve sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor.

Şirketin geliştirdiği, etkileyici efektlerle yaratıcı müzik videoları yapabilmeyi olanak sağlayan Funimate uygulaması, piyasaya sunulduğu 2014 yılından bugüne dek dünya genelinde 100’den fazla ülkede 40 milyondan fazla indirildi. Funimate ayrıca Apple tarafından “En iyi Yeni Uygulama” seçildi ve “2016’nın En İyi App’i” ile Google’da “Editör’ün Seçimi” olarak öne çıkarıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pixery Kurucu Ortağı Dr. Kemal Uğur, Türkiye’de faaliyet gösterip, globalde App Store gibi bir alanda başarıya ulaşan video uygulamalarının geliştiricisi olarak ödüle layık görülmekten ötürü oldukça mutlu olduklarını söyledi..
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 12:18
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını