banner1339
x

PIERRE FABRE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyette bulunan Pierre Fabre Türkiye “Finans Direktörlüğü” görevine 8 Nisan 2021 tarihi itibariyle Emir Balkan getirildi.

PIERRE FABRE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

2012 senesinde Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve 2018 senesinde Yeditepe Üniversitesi Finans ile Muhasebe üzerine İşletme Yüksek Lisans Bölümü’nü bitiren Emir Balkan, TÜBİTAK’ta Araştırmacı olarak ve akabinde HRS.com Otel Rezervasyon Hizmetleri’nde İş Analisti göreviyle profesyonel iş yaşamına adım attı. 

Kariyer yolculuğunu 2014 senesinde Bayer Türkiye’nin birçok divizyonunda Mali Kontrol Uzmanı olarak sürdüren Balkan, bu görevi sırasında Bayer Almanya Genel Merkezi’nde Proje Koordinatörü olarak görev aldı. Türkiye’ye dönüşünde Bayer Türkiye’nin Merkez Platform, Medikal ve Ruhsat, Hayvan Sağlığı ve Ürün Tedarik bölümlerinden sorumlu Mali Kontrol Müdürü olarak terfi etti. Tüm sorumluluklarına ek olarak Ticari Mükemmeliyet bölümünün eklenmesiyle Balkan’ın, 2019 senesinde Mali Kontrol Müdürü ve Finans İş Ortağı olarak Bayer Türkiye organizasyonundaki sorumluluğu büyüdü. 

Son olarak, Stryker Türkiye’de Finans Müdürü olarak çalışan Balkan, 8 Nisan 2021 tarihi itibariyle Pierre Fabre Türkiye’de idari işler, bilgi teknolojileri ve hukuk süreçleri de içeren Finans Departmanı’na liderlik etmeye başladı. Balkan, finansal ve stratejik planlama, muhasebe ve vergi süreçleri, proje yönetimi ve finans iş ortaklığı alanlarındadeneyime sahip olmakla beraber, kurumsal ve stratejik finans yönetimi alanında uluslararası profesyonel yetkinlik geçerliliğine sahip C.M.A. (yönetim muhasebesi) sertifikasına sahiptir.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 14:32
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını