banner1322
x

Pierre Fabre İlaç'ta yeni direktör

Pierre Fabre global şirketler arasında en hızlı büyüyenler arasında yerini alan Pierre Fabre İlaç Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti.

Pierre Fabre İlaç'ta yeni direktör
Robot Zirvesi

İlaç, dermokozmetik ve tüketici sağlığı başlıklarında tamamlayıcı ürün ve hizmet sunan Pierre Fabre grup şirketlerinden olan Pierre Fabre İlaç Türkiye’de gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni Onkoloji İş Birimi Direktörü Simge Cemaller Yanılmaz oldu. 130 ülkede 13 bin çalışanıyla hizmet veren Pierre Fabre, her yıl net kazancının yüzde 15’lik kısmını Ar-Ge faaliyetlerine aktarmasının yanı sıra kadrosunu güçlendirme adına gerçekleştirdiği atamalar ve çalışmalarla da geçtiğimiz yıl 2.3 milyar dolar olan cirosunu artırma hedefi doğrultusunda hareket etmeye devam ediyor. Simge Cemaller Yılmaz, yeni görevi gereğince Onkoloji iş biriminin tüm satış, pazarlama ve ticari operasyonlarını yürütecek.

SİMGE CEMALLER YILMAZ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi’nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Biyomedikal Bilimler Bölümü’nü bitiren Simge Cemaller Yılmaz, ilk yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Onkolojik Biyoloji ve İmmünoloji alanında tamamladı. İkinci yüksek lisansını Amerika New Jersey’de Stevens Institute of Technology’de Kimyasal Biyoloji üzerine tamamlayan Cemaller Yılmaz, 13 yıldır Pierre Fabre bünyesinde çalışmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 16:28
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını