PHILIPS TÜRKİYE’YE YENİ GENEL MÜDÜR

Gamze Arbak, Philips Türkiye’nin yeni Genel Müdürü olarak belirlendi.

PHILIPS TÜRKİYE’YE YENİ GENEL MÜDÜR
Robot Zirvesi

14 seneden fazladır Philips’te farklı üst düzey rollerde görev alan Gamze Arbak, Philips Türkiye Genel Müdürü olarak görevlendirildi. 

Gamze Arbak, 2007 senedir Doğu Avrupa Bölgesi Satış Pazarlama Müdürü olarak Philips’e katıldı. 2011 yılında Almanya Philips Global Pazarlama Merkezi’ne Latin Amerika ve Avrupa’dan Sorumlu Pazar Geliştirme Müdürü olarak görevlendirilen Arbak, 2013 - 2019 seneleri arasında Philips Orta Doğu ve Türkiye Ultrason Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarını  yürüttü. 2019 yılında Philips Türkiye Sağlık Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü görevine gelen Arbak, 2021 yılından itibaren ise Philips Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Ultrason ve Bilgisayarlı Tomografi Pazarlama Direktörü olarak görev alıyordu. 

Gamze Arbak, Philips’e katılmadan önce sağlık sektöründe klinik, satış ve pazarlama rolleri ağırlıklı olmak üzere farklı firmalarda görevler üstlendi. 

1999 senesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nü bitiren Gamze Arbak, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını