P&G Türkiye ve Kafkasya Y.K.B Tankut Turnaoğlu’nun iş gündemi…

“P&G 181 yıldır yenilikçiliği ve araştırmacılığı ile büyüyor.”

P&G Türkiye ve Kafkasya Y.K.B Tankut Turnaoğlu’nun iş gündemi…
Proses Zirvesi

(İSTKA) İstanbul Kalkınma Ajansı desteği, İstanbul Valiliği ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin ortaklığı ve P&G Türkiye iş birliği ile Endeavor Türkiye’nin hayata geçirdiği ScaleUp Girişimci Hızlandırma Projesi’nin tanıtım toplantısında konuşan P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, P&G olarak ScaleUp özelinden yeni dönem iş gündemlerini anlattı.

Turnaoğlu tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada P&G olarak yenilikçi ve araştırmacı iş anlayışları ile 181 yıldır hız kesmeden büyümeye devam ettiklerinin vurgusunu yaptı.

GİRİŞİMCİLİKTE ÜÇ TEMEL GÖRÜŞ

P&G olarak girişimciliği destekleme konusunda üç ana görüşe sahip olduklarını anlatan Turnaoğlu, “Bunların ilki; yenilikçi fikirler ile yan yana kalarak yenileşimci geni taze tutmak.” dedi. Çalışanlarının önemli bir bölümünün Y kuşağından olduğunu belirten Turnaoğlu, onları şirket içi girişimcilik konusunda desteklemenin ilham vermenin, motive olmalarını sağlamanın ve son olarak topluma katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Tuzcuoğlu bu sayede Türkiye Ekonomisi’ne de katkı sunduklarının altını çizdi.

SCALEUP GELECEĞİ İYİLEŞTİRECEK

Turnaoğlu ScaleUp tanıtım toplantısında yaptığı konuşmanın devamında, programının geleceği iyileştirmeye hizmet edeceğini söyledi. ScaleUp sayeside yeni fikirlerin hayat bulacağını ve uygulanacağını da sözlerine ekleyen Turnaoğlu, “ScaleUp, sürdürülebilir bir dünya için çalışmalara katkı sağlayacaktır.” dedi. Turnaoğlu sözlerini “P&G olarak biz de program boyunca elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz.” diyerek sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 10:46
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler