banner1322
x

PEUGEOT TÜRKİYE’NİN PAZARLAMA İLETİŞİM MÜDÜRÜ BANU PEKER OLDU

Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Müdürlüğü görevini icra eden Banu Peker, Peugeot Türkiye Pazarlama İletişim Müdürü oldu.

PEUGEOT TÜRKİYE’NİN PAZARLAMA İLETİŞİM MÜDÜRÜ BANU PEKER OLDU
Endüstrideara

Stellantis tarafından yapılan açıklamaya göre, Stellantis grup çatısı altında Peugeot, Citroen, Opel ile DS olmak üzere dört markanın Türkiye'deki satış, pazarlama, parça ve servisler faaliyetlerini yürüten otomobil üreticisi ve mobilite sağlayıcısı Groupe PSA Türkiye'de önemli bir atama yaşandı.

2019 senesinden beri Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Müdürlüğü görevini icra eden Peker, Peugeot Türkiye Pazarlama İletişim Müdürlüğü’ne getirildi.

Açıklamaya göre, lisans öğrenimine 1999 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde başlayan Banu Peker, iş hayatına ise Toyota Türkiye’de başladı.

Toyota Türkiye’de yaklaşık 11 sene görev yapan Peker, burada en son olarak Pazarlama İletişimi Birim Müdürlüğü görevini gereçkleştirdi. Peker, 2019 senesinde Citroen Türkiye’ye transfer oldu. İlk olarak Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Müdürü görevini yerine getiren Peker, artık çalışmalarını Peugeot Türkiye Pazarlama İletişim Müdürü olarak sürdürecek. (AA)
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını