PENTA TEKNOLOJİ’YE YENİ GENEL MÜDÜR

Türkiye’nin dijital dönüşümüne ve çok sayıda sektörün teknolojiyle güçlenip gelişmesine destek sağlayan Teknoloji’de önemli bir görev değişimi yaşandı. Penta Teknoloji’de Genel Müdürlük görevine Fatih Erünsal atandı.

PENTA TEKNOLOJİ’YE YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstrideara

Kamu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamaya göre Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal, Penta Teknoloji Genel Müdürü olarak görevlendirildi. Penta Teknoloji’nin başarılarında büyük katkıları olan, şirketin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Mürsel Özçelik ise bundan sonraki süreçte görevini Yönetim Kurulu Murahhas Azası olarak sürdürecek.

İş yaşamına 2003 senesinde Yıldız Holding’in bilişim grubu şirketlerinde adım atan Fatih Erünsal, 2007 senesinde Hızlı Sistem’de yürüttüğü Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevinde şirketin perakende operasyonları ile ithalat ve distribütörlük süreçlerini yönetmiştir. 2012 senesinde sektörün önemli birleşmelerinden biri olan Penta Bilgisayar ve Mersa Sistem birleşmesi başta olmak üzere sonraki yıllarda da Medyasoft, Ekip Elektronik, Beyaz İletişim, Sayısal Grafik ve Exper şirketlerinin satın almalarında aktif rol edinmiştir. Fatih Erünsal, 2017 senesinden beriyürüttüğü Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde, 2021 senesinde Penta Teknoloji’nin halka arzında yer almış ve sürecin başarıyla tamamlanmasına katkıda bulunmuştur.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını